INFES TECHNOLOGIJOS 

Vandens kokybės meistrai

Apie mus

UAB „Infes technologijos“ – tai ilgametę patirtį turinčių profesionalų komanda – projektuotojai, projektų vadovai, pardavimų inžinieriai, technologai ir technikai. Turime žinių ir sėkmingos patirties parenkant, montuojant įvairią vandens gerinimo įrangą privatiems namų ūkiams, taip pat projektuojant ir iki rakto įgyvendinant vandentvarkos projektus įvairioms gamybinėms, paslaugų įmonėms bei viešajam sektoriui. 

 

Įmonei yra suteikti sertifikatai, patvirtinantys, kad organizacijos vadybos sistema atitinka ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 standartų reikalavimus. Šios vadybos sistemos diegimas ir reikalavimų plėtojimas užtikrina įmonės teikiamų paslaugų aukštą kokybę, tvariai ir saugiai atliekamą darbą.

 

UAB "Infes technologijos" kokybės, aplinkos apsaugos politika

Gerindami įmonės vadybos, paslaugų teikimo ir produktų kūrimo procesų kokybę, norėdami užtikrinti sėkmingą bei kryptingą bendrovės vystymąsi, stabilią ir konkurencingą padėtį rinkoje, įsipareigojame:

 • veiklą vykdyti vadovaujantis verslo sritį reglamentuojančiais LR teisės aktais bei kitais reikalavimais, kuriuos organizacija prisiima vykdyti, siekdama veiklos atitikties pagal LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 14001:2015 standartų reikalavimus;
 • nuolat gerinti vadybos sistemos rezultatyvumą, atsižvelgiant į veiklos rezultatus, klientų, partnerių, darbuotojų atsiliepimus;
 • nuolat gerinti nuolatinius ryšius su savo partneriais ir tiekėjais;
 • skatinti darbuotojų kvalifikacijos kėlimą;
 • diegti naujoves ir ieškoti sprendimų tobulinti paslaugos teikimo kokybę;
 • garantuoti darbuotojams saugias ir sveikas darbo sąlygas, padėti darbuotojui suvokti jo paties atsakomybę saugant savo ir aplinkinių saugą ir sveikatą;
 • skiepyti darbuotojams aplinkos apsaugos sąmoningumą, vykdyti taršos prevenciją, saugiai ir atsakingai tvarkant atliekas;
 • racionaliai naudoti energetinius bei gamtinius išteklius;
 • įgyvendinti nelaimingų atsitikimų bei incidentų prevencines priemones;
 • nuolat gerinti Integruotos vadybos sistemos rezultatyvumą, atsižvelgiant į veiklos rezultatus, darbuotojų pasiūlymus, klientų ir partnerių atsiliepimus.

 

Mūsų komanda

Esame savo srities profesionalai, užtikriname aukščiausią teikiamų paslaugų ir įrangos kokybę, savalaikį, ir sėkmingą sprendimų įgyvendinimą.

Džiaugiamės galimybe dirbti su įkvepiančiais projektais visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Esame suprojektavę ir įvykdę daugiau kaip 600 municipalinio vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų, įdiegę daugiau kaip 200 vandens gerinimo, filtravimo sprendimų gamybos bei paslaugų įmonėms ir virš 10 000 vandens gerinimo sprendimų privatiems namų ūkiams. Teikiame konsultacijas, rengiame projektinius pasiūlymus ir galimybių studijas. Atliekame vandentvarkos projektų vykdymo priežiūros paslaugas. Vykdome įrangos garantinę ir pogarantinę priežiūrą, techninės profilaktikos ir kitus serviso darbus.

Mūsų esminis pranašumas yra tas, kad kiekvieno kliento atveju vandens kokybės siekiame taikydami tik individualius ir skirtingų aplinkos sąlygų patikrintus sprendimus, o daugelį vandens filtrų pagaminame patys.

Mūsų partneriai

Esame didžiausios pasaulyje vandens filtrų gamintojos, JAV korporacijos “Pentair“ atstovas Baltijos šalims.  Išskirtinai mūsų įmonė aprūpina Lietuvą, Latviją ir Estiją itin kokybiška vokiška tabletine vandens minkštinimo druska „Axal Pro“, taip pat „Ecosoft“ kompanijos vandens filtravimo įranga ir vandens gerinimo sistemų komponentais.

Nuolat sandėlyje turime vandens filtrų kolonų, užpildų ir kitų vandens filtrų komponentų, filtruojančių ir cheminių medžiagų platų asortimentą.    

Vandentvarka: Teikiame geriamo vandens gerinimo, pramoninio vandens ruošimo bei nuotekų valymo sprendimus visoje Lietuvoje

Mūsų įmonei galite patikėti vandens gerinimo sprendimų parinkimo, projektavimo, įrengimo, modernizavimo, remonto bei ilgalaikės priežiūros klausimus. Sprendimus siūlome:

 • Vandentvarkos įstaigoms;
 • Pramonei ir paslaugų įmonėms;
 • Viešbučiams, kavinėms ir restoranams;
 • Ūkio bendrovėms;
 • Santechnikos ir vandens tiekimo sistemų montuotojams;
 • Santechnikos ir šildymo sistemų prekybininkams;
 • Daugiabučiams;
 • Individualiems namams;

Mūsų komanda yra įgyvendinusi:

 • Per 600 geriamo vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų įvairiems Lietuvos miestams ir gyvenvietėms;
 • Per 200 įvairių vandens gerinimo sprendimų pramonei, paslaugų ir kitoms verslo organizacijoms;
 • Per 10 000 vandens gerinimo sprendimų privatiems namų ūkiams.
Klientai renkasi mus dėl šių priežasčių:
200+
Atliktų vandentvarkos projektų pramonei ir verslui
600+
Atliktų vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų gyvenvietėms ir miestams
10 000+
Įdiegtų vandens gerinimo sprendimų individualiems namų ūkiams
30+
Specialistų, kurie išsprendžia visus iššūkius
30+
Pripažintų įrangos gamintojų ir partnerių
200+
Atliktų vandentvarkos projektų pramonei ir verslui
600+
Atliktų vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų gyvenvietėms ir miestams
10 000+
Įdiegtų vandens gerinimo sprendimų individualiems namų ūkiams
30+
Specialistų, kurie išsprendžia visus iššūkius
30+
Pripažintų įrangos gamintojų ir partnerių
200+
Atliktų vandentvarkos projektų pramonei ir verslui
600+
Atliktų vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų gyvenvietėms ir miestams
10 000+
Įdiegtų vandens gerinimo sprendimų individualiems namų ūkiams
30+
Specialistų, kurie išsprendžia visus iššūkius
30+
Pripažintų įrangos gamintojų ir partnerių
BENDRADARBIAUKIME

Jeigu Jums reikalingos profesionalios paslaugos, ieškote sprendimo ar tiesiog patarimo, prašome užpildyti pateiktą formą, kad galėtume su Jumis susisiekti.

PATEIKITE UŽKLAUSĄ
INFES TECHNOLOGIJOS - vandentvarkos inžineriniai sprendimai!
E-solution: PIXELART
Uždaryti
Pateikti užklausą

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.