Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T

Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T valo vandenį nuo likutinio chloro, stalatų bei gerina vandens skonį ir kvapą. Šis aktyvuotos anglies filtras naudoja vandens filtravimo užpildą, kuris susideda iš įvairaus sijotumo kvarcinio smėlio ir aktyvuotos anglies sluoksnio. Mūsų tiekiamas aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T pasižymi stipriomis absorbcinėmis savybėmis, šis aktyvuotos anglies filtras taip pat mažina vandenyje esančių organinių junginių kiekį.

Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T, kuris nereikalauja ypatingos priežiūros!

Mūsų tiekiamas automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T regeneruojasi automatiškai, nes turi savaiminio prasiplovimo funkciją. Šis aktyvuotos anglies filtras turi programatorių su laikrodžio mechanizmu, kuris padeda nustatyti kas kiek dienų, ir kuriuo paros metu turi prasidėti aktyvuotos anglies filtro regeneracija (savaiminis prasiplovimas). Šis aktyvuotos anglies filtras regeneracijai naudoja tik vandenį. Aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T susideda iš filtravimo kolonos su užpildu ir automatinio valdymo vožtuvo. Filtro regeneracijos (savaiminio prasiplovimo) laiko intervalai užprogramuojami atsižvelgiant į vidutinį suvartojamo vandens kiekį.

Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T turi itin kokybišką regeneracijos valdymo vožtuvą, kurio pagrindinis pranašumas – jame nėra besitrinančių ir dirbančių vandenyje detalių. Vožtuvams dirbant, velenėlis nuspaudžia arba atleidžia vožtuvų disko vėliavėles ir taip uždaro ar atidaro kanalus vandeniui pratekėti. Pasitaikantys vandenyje teršalai, tame tarpe ir smėlis, praeina pro kanalus neužstrigdami ir nepažeisdami kanalų sandarinimo. Šio aktyvuotos anglies filtro eksploatacija labai patogi, nes nereikalauja jokios priežiūros, todėl šiuos filtrus daug labiau apsimoka naudoti nei kasetinius mechaninio valymo filtrus. Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T komplektuojamas atsižvelgiant į Jūsų vandens suvartojimo kiekį, esamą vandens kokybės situaciją ir į Jūsų individualius poreikius, kokias vandens savybes norima pagerinti.

Mūsų įmonės tiekiamas automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T itin lanksčiai pritaikomas buitinio ir pramoninio vandens ruošimui. Šis aktyvuotos anglies filtras yra draugiškas aplinkai, visos filtre esančios medžiagos yra nekenksmingos žmogui ir išorinei aplinkai. Aktyvuotos anglies filtro montavimo vietoje būtina kanalizacija ir elektros instaliacija.

Aktyvuotos anglies filtras. Automatinis aktyvuotos anglies filtras. Automatinis aktyvuotos anglies filtras vandeniui. Aktyvuotos anglies vandens filtras. Anglies filtras vandeniui, vandens anglies filtras - INFES technologijos.
1 | 5
Techniniai duomenys

Min. darbinis slėgis: 2,0 bar
Maks. darbinis slėgis: 7,0 bar
Maitnimas: 1/220-240/50 f/V/Hz
Filtro darbinis našumas: 0,6 m3/h
Filtro maks. našumas: 1,5 m3/h
Aukštis/diametras: 1580*260 mm
Svoris: 40 kg
Įėjimo/išėjimo pajungimas: 1“/1“ coliai
Pajungimas į kanalizaciją: 1/3“ coliai
Darbinės temperatūros: 5-38 °C
Prasiplovimo srautas: 1,50 m3/h

Pateikti užklausą

Anglies filtro privalumai

Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T yra naujos kartos, todėl šis filtras prasiplovimui naudoja gerokai mažiau vandens ir druskos. Šis aktyvuotos anglies filtras taip pat sunaudoja mažiau elektros energijos ir rečiau genda, todėl  šio filtro eksploatacija yra ženkliai pigesnė.

  • Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T turi „Autorestart“ funkciją - dingus elektrai, šiame filtre išliks visi suvesti vandens filtravimo duomenys ir nustatymai (nesutriks regeneracijos ciklas); 
  • Mažesnė gedimų rizika, šis automatinis aktyvuotos anglies filtras turi elektroninę gedimų savidiagnostikos sistemą;
  • Šis aktyvuotos anglies filtras regeneracijai naudoja tik vandenį;
  • Itin lengvas aktyvuotos anglies filtro parametrų valdymas, aktyvuotos anglies filtro informacija rodoma skystųjų kristalų ekrane;
  • Patikimas veikimas – netgi sugedus vandens minkštinimo filtro programatoriui, filtras vis tiek sklandžiai ir patikimai filtruos vandenį;
  • Itin mažos druskos sąnaudos – prognozuojama regeneracija, taupaus druskos naudojimo programa;
  • Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T vienu metu atlieka kelias vandens gerinimo ir valymo operacijas;
  • Aktyvuotos anglies filtrui suteikiama 2 metų garantija;
  • Teikiame aktyvuotos anglies filtrų garantinę ir po garantinę priežiūrą (ilgalaikę priežiūrą teikiame tiek savo, tiek ir kitų gamintojų įrangai).
Aktyvuotos anglies filtrai

Mūsų tiekiami automatiniai aktyvuotos anglies filtrai puikiai tinka vandens tiekimo įmonėms, verslo ir pramonės organizacijoms bei individualiems namų ūkiams. Automatiniai aktyvuotos anglies filtrai ženkliai pagerina naudojamo vandens kokybę ir prailgina įrangos bei prietaisų, kuriuose naudojamas filtruotas vanduo, eksploatacijos laiką.

Klientai renkasi mus dėl šių priežasčių:
200+
Atliktų vandentvarkos projektų pramonei ir verslui
600+
Atliktų vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų gyvenvietėms ir miestams
10 000+
Įdiegtų vandens gerinimo sprendimų individualiems namų ūkiams
30+
Specialistų, kurie išsprendžia visus iššūkius
30+
Pripažintų įrangos gamintojų ir partnerių
200+
Atliktų vandentvarkos projektų pramonei ir verslui
600+
Atliktų vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų gyvenvietėms ir miestams
10 000+
Įdiegtų vandens gerinimo sprendimų individualiems namų ūkiams
30+
Specialistų, kurie išsprendžia visus iššūkius
30+
Pripažintų įrangos gamintojų ir partnerių
200+
Atliktų vandentvarkos projektų pramonei ir verslui
600+
Atliktų vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų gyvenvietėms ir miestams
10 000+
Įdiegtų vandens gerinimo sprendimų individualiems namų ūkiams
30+
Specialistų, kurie išsprendžia visus iššūkius
30+
Pripažintų įrangos gamintojų ir partnerių
BENDRADARBIAUKIME

Jeigu Jums reikalingos profesionalios paslaugos, ieškote sprendimo ar tiesiog patarimo, prašome užpildyti pateiktą formą, kad galėtume su Jumis susisiekti.

PATEIKITE UŽKLAUSĄ
INFES TECHNOLOGIJOS - vandentvarkos inžineriniai sprendimai!
E-solution: PIXELART
Uždaryti
Pateikti užklausą

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.