Vandens minkštinimo filtras Riversoft 8

Riversoft 8 vandens minkštinimo filtras šalina vandenyje esančias kalkes (mažina kalcio ir magnio jonų koncentraciją). Vandens minkštinimo procesas pagrįstas jonų kaitos principu. Vandens minkštinimo filtras regeneracijai (prasiplovimui) naudoja vandenį ir tabletinę druską (NaCl). Šis vandens minkštinimo filtras 1m3 vandens paruošti sunaudoja tik iki 0,7 kg druskos.

Riversoft 8 vandens minkštinimo filtras regeneruojasi automatiškai, nes turi savaiminio prasiplovimo funkciją.

Vandens minkštinimo filtras Riversoft 8 regeneracijos procesą atlieka automatiškai, pagal individualiai Jūsų poreikiams nustatytą 7-ių ciklų, didelio efektyvumo regeneracijos programą. Šio minkštinimo filtro regeneracija (prasiplovimas) tiesiogiai priklauso nuo suvartoto vandens kiekio.

Riversoft 8 vandens minkštinimo filtras komplektuojamas atsižvelgiant į Jūsų vandens suvartojimo kiekį, esamą vandens kokybės situaciją ir į Jūsų individualius poreikius, kokias vandens savybes norima pagerinti. Riversoft 8 vandens minkštinimo filtras yra draugiškas aplinkai, visos filtre esančios medžiagos yra nekenksmingos žmogui ir išorinei aplinkai.

Riversoft 8 vandens minkštinimo filtro valdymo vožtuvo pagrindinis pranašumas – jame nėra besitrinančių ir dirbančių vandenyje detalių. Minkštinimo filtro vožtuvams dirbant, velenėlis nuspaudžia arba atleidžia vožtuvų disko vėliavėles ir taip uždaro ar atidaro kanalus vandeniui pratekėti. Pasitaikantys vandenyje teršalai, taip pat ir smėlis, praeina pro kanalus neužstrigdami ir nepažeisdami kanalų sandarinimo. Riversoft 8 vandens minkštinimo filtras yra vienas iš efektyviausių būdų kieto (kalkėto) vandens savybių gerinimui. Vandens minkštinimo filtras Riversoft 8 padeda ženkliai sumažinti kalkėtumą arba jo išvengti visai. Mūsų įmonės tiekiamas automatinis vandens minkštinimo filtras Riversoft 8 itin lanksčiai pritaikomas buitinio ir pramoninio vandens ruošimui.

Minkštinimo filtras, vandens minkštinimo filtras. 7-ių regeneracijos ciklų, automatinis vandens minkštinimo filtras Riversoft 8, geriamo vandens minkštinimo filtras – INFES technologijos.
1 | 4
Techniniai duomenys

Min. darbinis slėgis: 2,0 bar
Maks. darbinis slėgis: 7,0 bar
Maitnimas: 1/220-240/50 f/V/Hz
Filtro darbinis našumas: 0,32 m3/h
Filtro maks. našumas: 0,40 m3/h
Aukštis*plotis*gylis: 680*310*435 mm
Svoris (be užpildo): 10 kg
Įėjimo/išėjimo pajungimas: 3/4“ ir 3/4“ coliai
Pajungimas į kanalizaciją: 1/2" coliai
Vandens temperatūra: 2-38 °C
Druskos talpa: 25 kg
Užpildo resursas: 48,1 °F/m3
Vandens kiekis regeneracijai: 47 l
Druskos kiekis regeneracijai: 0,96 kg
Katijonitas: 8 l

Pateikti užklausą
Vandens minkštinimo filtras Riversoft 8 su katijonitine derva „RESINEX“

„RESINEX“ yra aukščiausios kokybės, aukšto grynumo katijonitinė derva, kuri sukurta itin efektyviam geriamojo vandens minkštinimui (nukalkinimui). „RESINEX“ yra apdorota, monosferinė, stipriai rūgštinė gelio tipo katijonų mainų derva. „RESINEX“ derva dar vadinama vandens valymo užpildu arba jonų mainų derva. Vandens minkštinimo filtras Riversoft 8 su „RESINEX“ derva turi itin aukštą jonų mainų gebą.

Vandens minkštinimo filtras Riversoft 8 su katijonitine derva „RESINEX“ – itin efektyvus vandens gerinimo sprendimas.
„RESINEX“ katijonų mainų derva yra itin efektyvus vandens minkštinimo sprendimas, nes ši derva atlieka jonų mainus vandenyje, kurio rūgštinė terpė (pH) gali būti bet kokia. „RESINEX“ katijonų mainų dervos granulės pagamintos taip, kad į save iš vandens surinktų kalkių ir įvairių medžiagų bei junginių jonus (katijonus). Prasiplovimo metu kietumo jonai prasiplauna ir yra pašalinami į kanalizaciją.

Vandens minkštinimo filtras Riversoft 8 su „RESINEX“ derva iš vandens pašalina nepageidaujamą skonį, kvapą ir spalvą.
„RESINEX“ katijonų mainų derva atitinka Europos ResAP (2004) 3 ir WRAS BS 6920 reikalavimus („Produktas, kuris  skirtas naudoti sąlytyje su vandeniu, tinkamas  vartoti žmonėms, atsižvelgiant į jo poveikį vandens kokybei"). Su „RESINEX“ katijonų mainų derva suminkštintas bei nukalkintas vanduo pasižymi geromis skonio savybėmis, yra skaidrus ir, žinoma, švarus. Vandens minkštinimo filtras Riversoft 8 su „RESINEX“ derva, tai itin optimalus ir ekonomiškas vandens gerinimo sprendimas.

Minkštinimo filtro privalumai

Riversoft 8 vandens minkštinimo filtras yra naujos kartos, todėl šis filtras prasiplovimui naudoja gerokai mažiau vandens ir druskos. Šis vandens minkštinimo filtras taip pat sunaudoja ženkliai mažiau elektros ir rečiau genda, todėl  šio minkštinimo filtro eksploatacija yra pigesnė.

 

  • Automatinė 7-ių ciklų regeneracija (savaime prasiplaunantis filtras). Šis vandens minkštinimo filtras regeneracijai naudoja tik vandenį ir tabletinę druską (NaCl);
  • Itin lengvas filtro parametrų valdymas, įvedamas minkštinimo filtro regeneracijos laikas, norimas vandens kietumas bei druskos sąnaudos;
  • Mažos druskos sąnaudos, šis vandens minkštinimo filtras 1m3 vandens paruošti sunaudoja tik iki 0,7 kg druskos;
  • Šis vandens minkštinimo filtras vienu metu atlieka kelias vandens gerinimo ir valymo operacijas;
  • Riversoft 8 vandens minkštinimo filtras pagamintas JAV;
  • Riversoft 8 vandens minkštinimo filtrui suteikiama 2 metų garantija;
  • Teikiame vandens minkštinimo filtrų garantinę ir po garantinę priežiūrą (ilgalaikę priežiūrą teikiame tiek savo, tiek ir kitų gamintojų įrangai).
Vandens minkštinimo filtrai

Mūsų tiekiami vandens minkštinimo filtrai puikiai tinka vandens tiekimo įmonėms, verslo ir pramonės organizacijoms bei individualiems namų ūkiams. Vandens minkštinimo filtrai ženkliai pagerinti naudojamo vandens kokybę ir prailginti įrangos bei prietaisų, kuriuose naudojamas nugeležintas vanduo, eksploatacijos laiką.

Klientai renkasi mus dėl šių priežasčių:
200+
Atliktų vandentvarkos projektų pramonei ir verslui
600+
Atliktų vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų gyvenvietėms ir miestams
10 000+
Įdiegtų vandens gerinimo sprendimų individualiems namų ūkiams
30+
Specialistų, kurie išsprendžia visus iššūkius
30+
Pripažintų įrangos gamintojų ir partnerių
200+
Atliktų vandentvarkos projektų pramonei ir verslui
600+
Atliktų vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų gyvenvietėms ir miestams
10 000+
Įdiegtų vandens gerinimo sprendimų individualiems namų ūkiams
30+
Specialistų, kurie išsprendžia visus iššūkius
30+
Pripažintų įrangos gamintojų ir partnerių
200+
Atliktų vandentvarkos projektų pramonei ir verslui
600+
Atliktų vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų gyvenvietėms ir miestams
10 000+
Įdiegtų vandens gerinimo sprendimų individualiems namų ūkiams
30+
Specialistų, kurie išsprendžia visus iššūkius
30+
Pripažintų įrangos gamintojų ir partnerių
BENDRADARBIAUKIME

Jeigu Jums reikalingos profesionalios paslaugos, ieškote sprendimo ar tiesiog patarimo, prašome užpildyti pateiktą formą, kad galėtume su Jumis susisiekti.

PATEIKITE UŽKLAUSĄ
INFES TECHNOLOGIJOS - vandentvarkos inžineriniai sprendimai!
E-solution: PIXELART
Uždaryti
Pateikti užklausą

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.