HIMTA daugiafunkcinis vandens filtras Autotrol Ex 12/52

HIMTA daugiafunkcinis vandens valymo filtras unikalus tuo, kad vienoje kolonoje (talpoje) tuo pačiu metu atlieka net kelias vandens savybių gerinio ir filtravimo funkcijas: pašalina vandens kietumą, geležį, manganą, amonį ir įvairias organines medžiagas. Automatinis HIMTA vandens valymo filtras itin lanksčiai pritaikomas buitinio ir pramoninio vandens ruošimui.

Automatinis HIMTA vandens valymo filtras su unikaliu „ECOMIX“ vandens filtravimo užpildu

HIMTA daugiafunkcinis vandens valymo filtras su „ECOMIX“ užpildu – universalus sprendimas, nes vienu metu atlieka net kelias vandes gerinimo funkcijas. „ECOMIX“ vandens filtravimo užpildas yra itin efektyvi adsorbcijos ir jonų mainų terpė, sukurta vienu metu apdoroti aukštą vandens kietumo lygį, geležies, mangano ir organinių medžiagų junginius. „ECOMIX“ vandens filtravimo užpildo unikalumas yra „FerroSorb“ ir „HumiSorb“ sluoksniuose, kurie vienu metu iš vandens šalina dvivalentę ir trivalentę geležį bei įvairias mangano formas. „FerroSorb“ ir „HumiSorb“ sluoksniai vandenį filtruoja, kai maksimalus geležies lygis yra iki 15 mg/l, o mangano iki 3 mg/l.

HIMTA daugiafunkcinis vandens valymo filtras Autotrol Ex 12/52 turi itin kokybišką regeneracijos valdymo vožtuvą, kurio pagrindinis pranašumas – jame nėra besitrinančių ir dirbančių vandenyje detalių. Vožtuvams dirbant, velenėlis nuspaudžia arba atleidžia vožtuvų disko vėliavėles ir taip uždaro ar atidaro kanalus vandeniui pratekėti. Pasitaikantys vandenyje teršalai, tame tarpe ir smėlis, praeina pro kanalus neužstrigdami ir nepažeisdami kanalų sandarinimo. Šio filtro eksploatacija labai patogi, nes nereikalauja jokios priežiūros.

HIMTA daugiafunkcinis vandens valymo filtras Autotrol Ex 12/52 regeneruojasi automatiškai, nes turi savaiminio prasiplovimo funkciją. Autotrol Ex 12/52 filtras turi programatorių su laikrodžio mechanizmu, kuris padeda nustatyti kas kiek dienų, ir kuriuo paros metu turi prasidėti filtro regeneracija (savaiminis prasiplovimas). HIMTA daugiafunkcinis vandens valymo filtras Autotrol Ex 12/52  regeneracijai naudoja tik vandenį ir tabletinę druską (NaCl). Mūsų įmonės tiekiamas automatinis HIMTA vandens valymo filtras Autotrol Ex 12/52 itin lanksčiai pritaikomas buitinio ir pramoninio vandens ruošimui. Šis filtras yra draugiškas aplinkai, visos filtre esančios medžiagos yra nekenksmingos žmogui ir išorinei aplinkai. Filtro montavimo vietoje būtina kanalizacija ir elektros instaliacija.

Automatinis HIMTA vandens valymo filtras - Autotrol Ex 10/44. HIMTA daugiafunkcinis vandens valymo filtras. Vandens minkštinimo, vandens nugeležinimo, mangano, amonio, organinių medžiagų šalinimo filtras Autotrol Ex 10/44.
1 | 5
Techniniai duomenys

Min. darbinis slėgis: 2,0 bar
Maks. darbinis slėgis: 7,0 bar
Maitnimas: 1/220-240/50​ f/V/Hz
Filtro darbinis našumas: 1,4 m3/h
Filtro maks. našumas: 1,8 m3/h
Tirpalo talpos, aukštis*plotis: 900*340​ mm
Kolonos aukštis*diametras: 1336*311 mm
Kolonos dydis: 12x52 coliai
Įėjimo/išėjimo pajungimas: 1“/1“ coliai
Pajungimas į kanalizaciją: 1/4“ coliai
Darbinės temperatūros: 5-40 °C
Užpildas 50 L
Atbulinio prasiplovimo srautas: 0,80 m3/h

Pateikti užklausą
HIMTA vandens filtras Autotrol Ex 12/52 su „ECOMIX“ užpildu – ekonomiškas ir efektyvus vandes gerinimo sprendimas

HIMTA daugiafunkcinis vandens valymo filtras su „ECOMIX“ užpildu iš vandens išvalo žymiai didesnius geležies, mangano bei amonio kiekius nei tradicinės joninių mainų priemonės. HIMTA daugiafunkcinis vandens valymo filtras su „ECOMIX“ užpildu padeda efektyviai šalinti natūraliai susidariusias organines medžiagas, kurios dažnai trukdo vandenį padaryti  bespalviu.

Automatinis HIMTA vandens valymo filtras su „ECOMIX“ užpildu efektyviai pašalina natūralias organines medžiagas ir taninus. Automatinis HIMTA vandens valymo filtras su „ECOMIX“ užpildu šias medžiagas pirmiausia adsorbuoja ir keičia anijonais. HIMTA filtras su „ECOMIX“ užpildu vandenį filtruoja, kai natūralių organinių medžiagų koncentracija yra iki 17 mg/l, iš kurių 5 mg/l gali būti taninai.HIMTA daugiafunkcinis vandens valymo filtras Autotrol Ex 12/52​ su „ECOMIX“ užpildu sunaudoja ženkliai mažiau vandens ir druskos
Standartiškai kelių savybių vandens gerinimui reikia kelių rūšių vandens filtrų, kurie regeneracijai sunaudoja ženkliai daugiau vandens ir druskų. Naudojant HIMTA filtrus su „ECOMIX“ užpildu vanduo filtruojamas ženkliai pigiau, nes regeneracija vyksta vienoje sistemoje, todėl sunaudojami gerokai mažesni vandens ir druskos kiekiai.

HIMTA filtro privalumai

Automatinis HIMTA vandens valymo filtras yra naujos kartos, todėl šis filtrai prasiplovimui naudoja gerokai mažiau vandens ir druskos. Šis filtras taip pat sunaudoja mažiau elektros energijos ir rečiau genda, todėl  šio filtro eksploatacija yra ženkliai pigesnė.

  • Daugiafunkcinio filtro HIMTA išvalytas ir paruoštas vanduo išlieka skaidrus, puikaus skonio, tokiame vandenyje išlieka visi žmogaus organizmui naudingi mikroelementai. Šis vanduo atitinka Lietuvos higienos normą HN 24:2003;
  • Mažesnė gedimų rizika, automatinis HIMTA vandens valymo filtras turi elektroninę gedimų savidiagnostikos sistemą;
  • Autonominis elektros šaltinis - dingus elektrai HIMTA filtruose išliks visi suvesti vandens filtravimo duomenys ir nustatymai (nesutriks regeneracijos ciklas);
  • Patikimas veikimas – netgi sugedus HIMTA filtro programatoriui, filtras vis tiek sklandžiai ir patikimai filtruos vandenį;
  • Itin lengvas HIMTA filtro parametrų valdymas, filtro informacija rodoma skystųjų kristalų ekrane;
  • Automatinė regeneracija (savaime prasiplaunantys filtrai). Automatinis HIMTA vandens valymo filtras regeneracijai naudoja tik vandenį ir tabletinę druską (NaCl);
  • Automatinis HIMTA vandens valymo filtras vienu metu atlieka kelias vandens gerinimo ir valymo operacijas;
  • HIMTA vandens valymo filtrui suteikiama 2 metų garantija;
  • Teikiame filtrų garantinę ir po garantinę priežiūrą (ilgalaikę priežiūrą teikiame tiek savo, tiek ir kitų gamintojų įrangai).
HIMTA daugiafunkciniai filtrai

Mūsų tiekiami HIMTA daugiafunkciniai vandens valymo filtrai puikiai tinka vandens tiekimo įmonėms, verslo ir pramonės organizacijoms bei individualiems namų ūkiams. HIMTA daugiafunkciniai vandens valymo filtrai padeda ženkliai pagerinti naudojamo vandens kokybę ir prailginti įrangos bei prietaisų, kuriuose naudojamas filtruotas vanduo, eksploatacijos laiką.

Klientai renkasi mus dėl šių priežasčių:
200+
Atliktų vandentvarkos projektų pramonei ir verslui
600+
Atliktų vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų gyvenvietėms ir miestams
10 000+
Įdiegtų vandens gerinimo sprendimų individualiems namų ūkiams
30+
Specialistų, kurie išsprendžia visus iššūkius
30+
Pripažintų įrangos gamintojų ir partnerių
200+
Atliktų vandentvarkos projektų pramonei ir verslui
600+
Atliktų vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų gyvenvietėms ir miestams
10 000+
Įdiegtų vandens gerinimo sprendimų individualiems namų ūkiams
30+
Specialistų, kurie išsprendžia visus iššūkius
30+
Pripažintų įrangos gamintojų ir partnerių
200+
Atliktų vandentvarkos projektų pramonei ir verslui
600+
Atliktų vandens gerinimo ir nuotekų valymo projektų gyvenvietėms ir miestams
10 000+
Įdiegtų vandens gerinimo sprendimų individualiems namų ūkiams
30+
Specialistų, kurie išsprendžia visus iššūkius
30+
Pripažintų įrangos gamintojų ir partnerių
BENDRADARBIAUKIME

Jeigu Jums reikalingos profesionalios paslaugos, ieškote sprendimo ar tiesiog patarimo, prašome užpildyti pateiktą formą, kad galėtume su Jumis susisiekti.

PATEIKITE UŽKLAUSĄ
INFES TECHNOLOGIJOS - vandentvarkos inžineriniai sprendimai!
E-solution: PIXELART
Uždaryti
Pateikti užklausą

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.